תיקון פרגולות

תיקון פרגולות

פרגולה היא מתקן עמיד שמספק הנאה במשך שנים רבות, ובמיוחד אם היא הורכבה על-ידי איש מקצוע מיומן ואמין. אבל כידוע בעולם שלנו שום דבר לא מחזיק מעמד לנצח, ובנוסף לבלאי טבעי אפשרי עלולות להתרחש תקלות שמערערות את היציבות של הקורות. מצב אחר שבו כדאי להזמין מומחים לתיקון ולחידוש פרגולות הוא כשהצבע דוהה או כשבאופן כללי המראה של פתרון ההצללה כבר לא מרשים כמו בהתחלה. ו.מילר יזמות פרוייקטים ובניה בעמ מבצעים את כל סוגי התיקונים לפרגולות, במהירות, ביעילות ובעלות משתלמת מאוד.

בטיחות לפני הכל

כל מי שיושב בחצר, במרפסת או על הגג מתחת לפרגולה רוצה להרגיש בטוח לגמרי ולדעת שהיא יציבה במלוא מאת האחוזים. התקנה מקצועית של פרגולת עץ או פרגולת אלומיניום איכותית מספקת את השקט הנפשי הדרוש, אבל אסור להתעלם מסימני אזהרה – עם השנים ייתכנו למשל סדקים בעץ (בגלל התיישנות, מזג אוויר או טרמיטים), במקרים אחרים סערה עוצמתית במיוחד מערערת את הקורות התומכות ועוד מצב שמחייב בדיקה מקצועית של מומחה בתחום הוא כשעבודות שנעשות בסביבת הפרגולה גורמות עקב חוסר זהירות לפגיעה בה.

הסוגים השונים של תיקוני פרגולות

באופן עקרוני אפשר לחלק את כל המקרים שבהם מתבצע תיקון פרגולות ל-4 סוגים: א. חיזוק – איש מקצוע מנוסה עובר על כל החיבורים ועל כל הקורות ומבצע את כל החיזוקים הנדרשים כדי שהפרגולה תהיה מעוגנת היטב לקרקע או לקיר. במידת הצורך גם מחליפים קורה, עמוד תומך וכו'. ב. מילוי חורים/סדקים – תיקון קטן שנועד למנוע את החמרת הבעיה ובמקביל להחזיר לפרגולה את המראה הראשוני השלם והיפה. ג. חידוש פרגולה – שירות שמתאים לפרגולות שהתיישנו מאוד. הפעולות שיתבצעו הן ליטוש העץ, שימונו, צביעת הקורות (כולל במקרים שבהם מדובר בפרגולת אלומיניום) ועוד – כל מה שצריך כדי שהפרגולה תיראה כמו חדשה. ד. בעיה במנגנון פתיחה/קיפול – מציאת פתרון מיטבי גם עבור פרגולה נפתחת חשמלית וגם עבור ידנית.

תיקון כל סוגי הפרגולות – באחריות ובמקצועיות

הניסיון הרב של ו.מילר יזמות פרוייקטים ובניה בעמ מאפשר לנו לספק שירות תיקונים מקצועי של כל סוגי הפרגולות: פרגולת עץ, אלומיניום, ברזל, זכוכית וכו' – במחיר הוגן ובאחריות שמקנה לכם גם את השקט הנפשי החיוני עם הידיעה שתוכלו לחזור וליהנות מישיבה תחת הפרגולה בלי כל חשש.