פרגולות עץ

פרגולות עץ

ישראל היא מדינה חמה, עם כ-3,500 שעות שמש בשנה כולל שעות רבות שבהן עוצמת הקרינה חזקה מאוד. ישראל היא גם מדינה שאוהבת לארח באוויר הפתוח – במרפסת, על הגג או בחצר. פרגולות עץ הן פתרון מצוין לכל מי שרוצה לנצל את המרחבים הנ"ל גם בקיץ ולאורך כל שעות היממה. עם ו.מילר יזמות פרוייקטים ובניה בעמ אתם נהנים גם מבונוס חביב: אסתטיקה מרשימה בזכות העבודה המקצועית והמדויקת.

פרגולות דמוי עץ

האטרקטיביות הרבה של פרגולות עץ נובעת מהמראה המרשים של חומר הגלם הזה, ומהאנרגיות החיוביות שהוא מפזר סביבו – אנרגיות של חיבור לטבע, חוסן וגם רכות, שורשיות ועוצמה. מצד שני, יש יתרונות גם לחומרי גלם אחרים ובמיוחד האלומיניום, שמתאפיין בעמידות גבוהה. איך משלבים את כל היתרונות למוצר אחד מושלם? פרגולה דמוי עץ. מצד אחד אלומיניום קל משקל אבל חזק מאוד ומתקן הצללה שלא מתרגש מחרקים ומפגעי מזג אוויר, עם מינימום סיכון לדליקה ותחזוקה אפסית – ומצד שני המראה הכובש של העץ.

פרגולות נגד גשם

אמנם בישראל יש מעט גשם יחסית, אבל חבל לוותר מראש על ישיבה מתחת לפרגולה גם בימי החורף. אנחנו מתמחים בהקמת פרגולות נגד גשם – סוג פרגולה שמחייב תכנון מוקפד שלוקח בחשבון את השיפועים האפשריים בהתאם למיקום שלה, את כיווני האור, כיווני הרוח, וגם את העיצוב הרצוי. החומרים שבאמצעותם מתבצע קירוי פרגולה הם פרספקס, פוליגל ובעיקר אלומיניום, שבזכות העמידות ארוכת הטווח שלו מספק יחס עלות תועלת משתלם במיוחד.

פרגולות פנל מבודד

פנל מבודד הוא פתרון יעיל להפליא למצבים שבהם מגבלות שונות מקשות על הקמת גג לפרגולה שיהפוך אותה לחסינה לגשם. גג פנל מבודד מספק גם בידוד אפקטיבי (תרמי ואקוסטי), לא זקוק לקונסטרוקציות מורכבות בזכות המשקל הקל שלו, אם תרצו אפשר לשלב בו סקיילייט ובזכות מגוון הדגמים אפשר להבטיח הרמוניה מושלמת עם שאר המרכיבים של הפרגולה והבית.

פרגולות תלויות

פרגולה תלויה היא פתרון הצללה אסתטי במיוחד ועוד יותר חשוב, מרווח במיוחד. תכנון והתקנת פרגולות תלויות מחייבים בקיאות מקצועית מעמיקה במיוחד וגם ניסיון רב – כשאתם מפקידים את המלאכה בידיים המיומנות מאוד של ו.מילר יזמות פרוייקטים ובניה בעמ, אתם יכולים לדעת בוודאות שתקבלו את הפרגולה המושלמת בהתאם לצרכים שלכם, לשנים רבות.