פרגולות לחניה

פרגולות לחניה

מכונית היא נכס יקר, גם מבחינה כספית וגם מבחינה רגשית. כדאי מאוד לשמור עליה ובפרט להגן על הרכב מפגעים שונים כשהוא נמצא בחניה – באמצעות פרגולה מתאימה. גם כשהמטרה היא קירוי של מקום החניה נדרש פתרון שמשלב את הפרקטי עם האסתטי, וזו בדיוק המומחיות של ו.מילר יזמות פרוייקטים ובניה בעמ.

הגנה מלאה ומראה מרשים

חשיפה רבה לשמש, כידוע, עלולה לגרום נזק לרכב. גם לשלשת של יונים עלולה להוביל לכתמים שלא ירדו ולקילופי צבע מכוערים. בימי חורף סוערים מטחי גשם וברד הופכים גם הם לגורם סכנה למכונית – ולכן חשוב להתקין פרגולה לחניה שתבטיח אפס חשיפה לכל הגורמים הנ"ל ובנוסף תהיה עמידה בפני עצמה. במרבית המקרים חומר הגלם הנבחר הוא אלומיניום, אבל גם פרגולת עץ לחניה באה בחשבון. למראה יש חשיבות גם כשמדובר על בית פרטי וגם כשהחניה ממוקמת במרחב ציבורי של בניין משותף. במקרה הראשון בני הבית שואפים מן הסתם לשמור על הרמוניה נעימה לעין, ובמקרה השני הקפדה על אסתטיות מונעת קונפליקטים מיותרים עם השכנים. כדאי לדעת שעץ אמנם נחשב חומר גלם מסוגנן יותר, אבל את האלומיניום ניתן לצבוע בכל גוון שתרצו וכך להגיע לתוצאות יפות מאוד.

פרגולות מתקפלות

פרגולות מתקפלות מתאימות גם לחניות, גם למרפסות וגם לעסקים רבים, ובעצם בכל מקום שבו לא רוצים הצללה קבועה אלא פתרון גמיש שמאפשר גם ויתור על הקירוי במידת הצורך. כדאי להעדיף מנגנון חשמלי לקיפול הפרגולה ולפתיחתה מחדש כדי שהתפעול שלה יהיה הנוח ביותר שיש. במקרים אלה חשוב במיוחד לעבוד עם חברה מיומנת ואמינה כדי שהמנגנון ימלא את תפקידו במשך שנים רבות מאוד.

פרגולות נפתחות

פרגולה נפתחת מאפשרת לכם להגן על הרכב כשהוא בחניה ולסגור את החיפוי כשהמכונית לא שם. גם על גגות שרוצים לחפות חלק מהם כדאי להתקין פרגולות נפתחות – מנגנון הפתיחה יכול להיות ידני או חשמלי, ובכל מקרה יש לכם שליטה מלאה על מידת הפתיחה כך שתוכלו להתאים את ההצללה באופן מושלם למצב השמש. הניסיון הרב שצברנו בתכנון והקמה של פרגולות לחניה וכן בהתקנת פרגולות מתקפלות מאפשר לנו להבטיח לכם שירות שמספק מקסימום תועלת במינימום עלות – להבטיח וגם לקיים.