פרגולות זכוכית

פרגולות זכוכית

זכוכית היא מרכיב מרהיב עין בכל פריט שהיא משולבת בו, ולכן פרגולה שמבוססת על חומר הגלם השקוף היא פתרון דקורטיבי להפליא – גם עבור עסקים כמו אולמות אירועים, בתי קפה, מסעדות ועוד, וגם עבור בתים פרטיים. המאפיינים הייחודיים של הזכוכית מחייבים בחירה מוקפדת שלה ובנוסף מיומנות גבוהה – ו.מילר יזמות פרוייקטים ובניה בעמ מבטיחים, ומקיימים, תכנון והקמה מקצועיים ובדיוק לפי הצרכים שלכם.

פרגולות זכוכית ואלומיניום

הקווים הנקיים והמדויקים של האלומיניום מייצרים סינרגיה מוצלחת במיוחד עם הצלילות של הזכוכית. כשמתקינים פרגולת זכוכית ואלומיניום ניתן לבחור בין רמות שונות של שקיפות, ולאפשר לכמות האור הרצויה להיכנס פנימה – כך שמצד אחד מובטחת הגנה מפני השמש והגשם, ולמעשה גם הרוח, ומצד שני המרחב נשאר מואר ומזמין. קירוי זכוכית ואלומיניום משדרג משמעותית לא "רק" את אפשרויות השימוש בחלל הפתוח – כאמור חצר של בית עסק או חצר של בית מגורים, וגם כשבונים פרגולה על גג כדאי לקחת בחשבון את אופציית הזכוכית – אלא גם את האסתטיקה שלו. אם למשל תדמיינו טיפות גשם זולגות לאיטן על לוחות הזכוכית שמקיפים אתכם כשאתם בלב שטח ירוק, לא חשוך מדי גם כשמעונן ובעיקר מחובר לחלוטין לסביבה – תוכלו להבין מיד למה פרגולות זכוכית, עם או בלי אלומיניום, הפכו למבוקשות מאוד בשנים האחרונות.

פרגולות שקופות

פרגולה שקופה חייבת להיות כמובן בטיחותית לחלוטין. הבסיס הוא בחירת זכוכית מחוסמת, כלומר זכוכית שעברה תהליכי חימום וקירור מיוחדים שהעניקו לה חוסן רב במיוחד. גם במקרה קיצון שבו הזכוכית נשברת עקב הפעלת כוח יוצא דופן עליה (כלומר תרחיש שלא מתממש תוך כדי שימוש שגרתי בפרגולה), היא תתנפץ לרסיסים קטנים ולא חדים, ולכן גם לא מסוכנים. דגש נוסף הוא עובי הזכוכית כשהמינימום הוא 8-10 מ"מ, ובחלק מהמקרים ייעשה שימוש בזכוכית טריפלקס. עיגון לוחות הזכוכית חייב להתבצע גם הוא באופן מקצועי וללא שום עיגולי פינות, ולכן חשוב במיוחד לבחור חברה שמתנהלת באחריות מרבית ומתוך מחויבות לביטחונכם – ו.מילר יזמות פרוייקטים ובניה בעמ. בחירה נוספת לגבי זכוכית לפרגולות היא של הגוון – פרגולות שקופות לגמרי מתמזגות באופן מושלם עם העולם בחוץ והן גם יפהפיות בפני עצמן, ועוד אופציה היא זכוכית חלבית שמקנה מידה מסוימת של פרטיות.