פרגולות ודקים

פרגולות ודקים

כולנו רוצים לחיות בבתים נוחים ויפים, לעבוד במשרדים שמציעים סביבה מטופחת ונעימה ולבלות במקומות מושקעים – פרגולות ודקים הם דרך מצוינת לשדרג כל מרחב שהוא, ובמיוחד אם בוחרים אותם בעזרת הידע המקצועי המקיף של ו.מילר יזמות פרוייקטים ובניה בעמ. המיומנות הגבוהה שלנו באה לידי ביטוי גם בהתקנה מוקפדת ומדויקת, ובסך הכל התוצאה היא תמיד מקסימום שביעות רצון מהפרגולה ו/או הדק.

פרגולות חשמליות

פרגולה חשמלית היא פתרון מעולה לעסקים ולמקומות נוספים שבהם נדרשת גמישות תפעולית – כלומר פרקי זמן שבהם הפרגולה פתוחה ומעניקה את הצל החיוני ופרקי זמן שבהם היא סגורה כי אין בה צורך. ככל שהשטח המכוסה גדול יותר, כך גדלה גם הכדאיות של בחירת המנגנון החשמלי לקיפול ופתיחת החיפוי, וגדלה גם החשיבות של בחירת חברה עם ניסיון רב בתחום.

פרגולות קבועות

פרגולות קבועות עשויות להיות מעץ, ברזל, זכוכית, אלומיניום, מתכות נוספות וגם שילובים שונים של חומרי הגלם הנ"ל. החלטה חשובה נוספת היא אם להתקין פרגולה על עמודים או להעדיף פרגולה תלויה שמעוגנת לקיר (במקומות שבהם הדבר אפשרי). כמו כן אפשר להוסיף תקרה שהופכת את הפרגולה הקבועה לחסינה גם בפני גשם ולא "רק" לימי השמש הלוהטים.

פרגולות קלות

פרגולה קלה היא המוצר האידיאלי למרפסות שבהן העומס המרבי האפשרי מוגבל כמובן. חשוב להדגיש שגם פרגולות קלות משקל הן יציבות מאוד, בזכות החוסן המשמעותי של האלומיניום. האפשרות לצבוע את קורות האלומיניום בכל גוון רצוי מובילה למקסימום אסתטיות ובפרט הרמוניה עם שאר חלקי הבית – כך שמדובר בפתרון אולטימטיבי למי שרוצה ליהנות במרפסת גם בשעות שבהן השמש עוצמתית במיוחד.

פרגולות רעפים

פרגולה עם רעפים היא מתקן שמתאים מאוד לבתים בעלי עיצוב כפרי, וגם למרחבים ציבוריים שרוצים להעניק להם מראה מחמם לב. שילוב בין פרגולה כזו לבין דק עץ איכותי משדרג עוד יותר את המקום והופך אותו לאופציית בילוי מוצלחת מאוד.

סוככים

במקומות שבהם לא ניתן להתקין פרגולה, או לא כדאי, ובכל זאת נדרש פתרון הצללה יעיל האופציה המתאימה היא סוכך. גם בקטגוריה זו יש מגוון רחב של אפשרויות ובהן סוככי זרועות, מרקיזות, סוככי חלון, סוככי מסילות ועוד. בחירה ביניהם, והתקנה שתבטיח יציבות ארוכת טווח, מחייבים בחירת חברה שהשירות שלה מתאפיין במחויבות מלאה לכל לקוח ולקוח –  ו.מילר יזמות פרוייקטים ובניה בעמ, שכבר השלימה בהצלחה הקמת פרגולות ודקים וכן סוככים במגוון רחב של מקומות.