מחסנים מעץ

מחסנים מעץ

יש לכם חפצים שזקוקים לאחסון? כלי עבודה שמפוזרים בגלל שאין להם מקום? בכל רחבי החצר בלגן שמונע מכם ליהנות ממנה? מחסן עץ יפתור לכם את כל הבעיות, ובנוסף בתור בונוס ישדרג גם את האסתטיקה של הגינה. כמובן שעל-מנת ליהנות מכל היתרונות של מחסנים מעץ חשוב מאוד להפקיד את המלאכה של התכנון וההקמה בידיים מקצועיות – של ו.מילר יזמות פרוייקטים ובניה בעמ.

מחסן מעץ

בדרך כלל האופציה המומלצת ביותר היא מחסן מעץ אורן. לאורן על סוגיו השונים יש כמה וכמה יתרונות משמעותיים: הוא נוח מאוד לעיבוד, אפשר למצוא אותו בגוונים שונים וכך להגיע למראה המדויק הרצוי, ובנוסף הוא זול כך שעלות המחסן לא תכביד עליכם יתר על המידה. עם עץ אורן בונים את רצפת המחסן ואת הקירות. עבור גג המחסן כדאי להשתמש ברעפי שינגלס, שמצד אחד המשקל שלהם קל ולכן הם לא מכבידים על הקירות ולא מחייבים בנייה מסיבית מאוד, ומצד שני הם מבטיחים איטום מושלם למים בזכות היריעה הביטומנית. עוד כדאי לדעת שניתן למצוא שינגלס במבחר רחב של גוונים, כך שהמחסן יהיה לא "רק" פרקטי אלא גם יפה – בין אם הוא ממוקם בגינה, בין אם על גג ובעצם בכל מקום שהוא.

עמידות לטווח ארוך

האיכות החשובה ביותר של מחסן מעץ היא כמובן העמידות שלו. לשם כך חשוב להשתמש בעץ אורן מחוטא, כלומר כזה שעבר תהליך ייחודי שמגן עליו מפני חרקים שעלולים להיות מזיקים, ועוד דגש הוא שימון העץ. כמובן שהבנייה עצמה חייבת להתבצע על בסיס תוכניות מדויקות ובאחריות מלאה כדי – להקנות למבנה את היציבות הנדרשת ולמי שישתמש בו שקט נפשי מלא. מבחינת הממדים של מחסנים מעץ מומלץ תמיד להעדיף מבנה מעט גדול יותר מכפי שאתם מאמינים שאתם צריכים – בדרך כלל כשיש מחסן תמיד מגלים עוד ועוד פריטים שאפשר לאחסן בו. הניסיון של ו.מילר יזמות פרוייקטים ובניה בעמ יעזור לכם גם להבין אם יש צורך בתשתית כלשהי שעליה יוקם המחסן, אם נדרש יישור של הקרקע או שמא אפשר להקים אותו בלי הכנות מורכבות. אוורור, חלונות, מיקום ורוחב הדלת הם עוד החלטות חשובות שכדאי לקבל לאחר ייעוץ מקצועי, ועוד אפשרויות לשדרוג הן שילוב עם דק ו/או פרגולה צמודה.