חיפוי קירות בעץ

חיפוי קירות בעץ

עץ הוא חומר גלם פופולרי מאוד, ובהתאם ניתן לראות אותו בעוד ועוד מקומות – כולל כחיפוי לקירות. היתרונות הרבים של העץ באים לידי ביטוי גם בקירות פנים וגם בקירות חיצוניים, בבניינים מכל הסוגים, ובמיוחד אם העבודה הופקדה בידיים מנוסות. אנחנו ב"ו.מילר יזמות פרוייקטים ובניה בעמ" כבר השלמנו בהצלחה פרויקטים רבים של חיפוי קירות בעץ, בהתאמה מושלמת לבקשות של הלקוחות.

Previous
Next
Previous
Next

חיפוי קירות מעץ

היתרונות העיקריים של חיפוי קירות מעץ הם: א. מראה מרשים במיוחד – עץ הוא חומר גלם שמשדר חוסן, חיבור לטבע, עוצמה, רומנטיקה וחמימות, ובהתאם חיפוי מעץ לקיר מייצר מראה שובה לב. המגוון הרחב של המרקמים והגוונים תורם גם הוא לתוצאה, בזכות האפשרות להגיע למראה מדויק במיוחד. ב. בידוד איכותי – גם ביחס לרעש וגם בפני חום וקור. ג. חיסכון בחשמל – בזכות הבידוד הטוב אפשר לצמצם את הפעלת המזגנים והתנורים. ד. ידידותיות לסביבה – גם כן בזכות האפשרות להשתמש בפחות חשמל, וגם בזכות האנרגיה המועטה יחסית שנדרשת כדי לייצר את חיפוי העץ.

חיפוי בעץ – לכל סוגי הקירות

חיפוי קירות בעץ הוא פתרון מושלם לסלון שרוצים להקנות לו מראה ייחודי – כשאפשר לחפות קיר שלם, חלק מקיר, נישות ספציפיות או אזורים שונים, לבחירתכם. חיפוי עץ הופך כל חדר שינה לרומנטי במיוחד ובעצם מעניק לו אווירה של צימר יוקרתי. גם במטבחים ובחדרי הרחצה אפשר לחפות קירות עם עץ ועוד אופציה נפוצה היא חיפוי אזור היציאה לחצר. חיפוי בעץ מתבצע גם בקירות חוץ – למשל כדי לשדרג מראה של מרפסת, לטובת יצירת ניגוד מעניין עם הגוון הכללי של הקיר ויש כמובן עוד אפשרויות. במקרים אלה מומלץ חיפוי קירות בעץ סידר, טיק או איפאה, שמתאפיינים בעמידות גבוהה. עבור קירות פנים אפשר למצוא אופציות זולות יותר כמו אלון על שלל גווניו, אורן ואשוח. על-מנת להבטיח את התוצאה האסתטית ביותר, הרמוניה מושלמת עם שאר המרכיבים של הבית ועמידות לטווח ארוך במיוחד, חשוב קודם כל לבחור נכון את החברה שתעזור לכם לתכנן את החיפוי וכמובן גם תממש את התוכניות – הלקוחות הרבים המרוצים של ו.מילר יזמות פרוייקטים ובניה בעמ הם ההוכחה הטובה ביותר ליכולות הגבוהות שלנו בתחום חיפוי הקירות בעץ.