דקים

דקים

דק הוא תוספת מבורכת בכל גינה של בית פרטי, חצר של בית קפה או מסעדה, גג של עסק שרוצה לספק לעובדים סביבה כיפית וגם במרחב הציבורי הדקים תמיד מושכים את העין ומחממים את הלב. כדאי לדעת שבשנים האחרונות המחירים של משטחי העץ המרשימים נמצאים במגמת ירידה, וחבל לפספס את ההזדמנות. עם הניסיון והמקצועיות של ו.מילר יזמות פרוייקטים ובניה בעמ מובטחת לכם התקנה מושלמת, ועוד לפני זה עזרה בבחירת הדק המתאים ביותר לצרכים ולהעדפות שלכם.

העץ הכי מתאים והתוכנית המדויקת ביותר

בעולם של היום יש שפע עצום של אפשרויות בכל תחום, וגם כשבוחרים את העץ שממנו יורכב הדק יש המון אופציות. שני סוגי העצים הפופולריים ביותר למטרה זו הם האורן והאיפאה, כשהאורן מציע מחיר אטרקטיבי מאוד ואילו האיפאה שהוא עץ טרופי שמגיע מברזיל מתאפיין בעמידות גבוהה יותר. יש מקומות שבהם דקים מעץ אורן בהחלט מספקים תועלת גבוהה ועם הקפדה על תחזוקה נכונה יחזיקו מעמד שנים רבות מאוד, ויש מקומות שבהם חשיפה למים, לחות וגם שמש מצדיקים השקעה בדק איפאה. אופציה נוספת היא דק סינטטי שהיתרון העיקרי שלו הוא מינימום תחזוקה. האמינות הגבוהה של ו.מילר יזמות מאפשרת לכם לדעת בוודאות שבחרתם את העץ הנכון ביותר עבורכם. דגש חשוב נוסף הוא תכנון. קודם כל ישנו ההיבט הפרקטי כשלמשל בחלק מהמקרים נדרשת תשתית בטון שעליה יותקן הדק עצמו, ובמצבים אחרים ניתן להניח את קורות הביסוס הישר באדמה. כמו כן ישנו ההיבט האסתטי, על-מנת שהדק ישתלב באופן מושלם עם הסביבה.

פרקטים

גם פרקטים הם מוצר שמשדרג מאוד את איכות החיים – במרחבי המגורים ובמשרדים. כמו דקים, גם פרקט עשוי בחלק מהמקרים מעץ ובמקרים אחרים הוא סינטטי (פרקט למינציה). בחירת הפרקט חייבת להתאים לאינטנסיביות השימוש בחלל שבו הוא מותקן, והפרמטר שחשוב לבדוק הוא רמת העמידות. בנוסף יש בחירה בין גימור לכה שמקנה למשטח מראה מבריק לבין גימור שמן שמתאים לחובבי המראה הטבעי. הרכבת פרקט מכל סוג שהוא מתבצעת באופן מושלם רק עם אנשי מקצוע מנוסים – אנחנו ב"ו.מילר יזמות פרוייקטים ובניה בעמ" נשמח לעזור לכם למצוא את המשטח הכי משתלם עבורכם, ולהרכיב אותו כך שתוכלו להפיק ממנו מקסימום תועלת במשך שנים רבות.