גגות רעפים

גגות רעפים

רעפים הם לא "רק" תוספת אסתטית מרשימה לכל בית אלא גם אופציה פרקטית מאוד. בעיקר מצטיינים גגות הרעפים ביכולת בידוד גבוהה לחום וקור, וגם האיטום שהם מספקים יעיל להפליא. על-מנת להבטיח מיצוי מלא של היתרונות המשמעותיים הנ"ל חשוב לבצע את התקנת גג באופן המקצועי ביותר. גם התחזוקה שלו חייבת להיות מופקדת בידיים מיומנות ואמינות – עם ו.מילר יזמות פרוייקטים ובניה בעמ אתם יכולים לדעת בוודאות שהרעפים והגג ימלאו את תפקידם באופן מושלם.

Previous
Next
Previous
Next

התקנת גג רעפים – דגשים חשובים

השלב הראשון בהתקנת גג רעפים הוא תכנון מדויק, וקבלת כמה החלטות חשובות:

א. סוג ההתקנה – תשתית אפשרית אחת להנחת הרעפים היא בטון, אפשרות נוספת היא תקרת גבס ויש גם גגות רעפים שמונחים על קורות עץ מלא (כך שבמבט מתוך הבית הרעפים חשופים).

ב. סוג הרעפים – חרס (האופציה המוכרת והנפוצה ביותר), חרס פורטוגזי (יקר יותר אבל מותאם במיוחד לאקלים הישראלי), בטון (מאפשר בחירה של גוון ספציפי וגם בנייה בשיפוע צנוע יחסית, אבל פחות עמיד), צפחה (רעפים יפים, עמידים אבל כבדים ולכן יקרים ומורכבים להתקנה), פלדה (פשוטים להתקנה וגם ידידותיים לסביבה, אבל התחזוקה שלהם מורכבת) ועוד.

ג. שיפוע – המינימום המומלץ הוא 35%, על-מנת להבטיח הגנה טובה מפני חדירת מים.

ד. אלמנטים נוספים בהתאם לצורך – עבור בידוד אופטימלי אפשר להשתמש ביריעת BTI על פלטות OSB, אם החלל שמתחת לרעפים משמש למגורים כדאי ליצור חלון, וכמו כן יש ארגזי רוח ומרזבים.

ו.מילר יזמות פרוייקטים ובניה בעמ כבר הגשימה חלומות רבים – וגם אתם יכולים ליהנות מהגג המתאים לכם ביותר והיפה ביותר.

תיקון גגות רעפים במהירות וביעילות

בכל מצב של רעף שבור או כזה שיצא מהמקום עקב פגעי מזג אוויר, נדרשת פעולה מידית ומדויקת. תיקון גג רעפים הוא גם הזדמנות מצוינת לבחון את יציבות הקונסטרוקציה, את מצב תעלות הפח והמרזבים ולחזק רעפים רופפים. 

גם לצורך תיקון גגות רעפים מוזמנים להיעזר בידע המקצועי שהצטבר אצלנו. אנחנו מקפידים על יושרה מלאה ומבצעים את הפעולות ההכרחיות במהירות וביעילות – כדי שאתם תיהנו גם מפתרון מלא של הבעיה וגם משקט נפשי במשך שנים רבות.